Хрусталик (polynkov) wrote,
Хрусталик
polynkov

Украинский проект "Великая Русь"


Два год назад, не скажу каким способом, но в руки ко мне попало то, что хранилось на жестком диске одного высокого чина из АТО. Куда следует я передал, но и у себя не уничтожил. Отложил, чтобы изучить когда время будет. Материалов было много. В основном это были различные приказы, рапорты, да БОЙОВЕ ДОНЕСЕННЯ. Но кроме этого я обнаружил материалы, которые касаются будущего Украины. Не знаю, возможно это чья то фантазия, которая не реализуется никогда, но факт того, что эти материалы находились у высокого чина, позволяет предполагать, что подобные проекты имеют право на существование.
Опубликую несколько файлов.

1. ДЕКЛАРАЦІЯ НАРОДУ УКРАЇНИ (РУСІ)
про нову Народоправну Конституцію нашої держави

Народне Віче, неділя, 22 червня 2014 року                                                м. Київ, Майдан Незалежності


Ми, учасники Народного Віча, що підписалися під цією Декларацією, приймаємо її в інтересах реалізації основного права Народу, як єдиного джерела влади в нашій державі.
Реалізуючи наше законне право на те, що єдиним джерелом влади в Україні є Народ, та намагаючись організувати загальнонаціональні умови для порятунку нашої розбратованої держави у цій кризовій ситуації, ми утворили відкритий орган зі створення для всенародного обговорення проекту нової Народоправної Конституції держави України, як нашої законної Священної Русі.
Проголошуємо, що нинішню так звану «Конституцію України» — «Основний Закон» держави України, ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання, Народ не може визнавати в якості законного акту України, оскільки її було розроблено та прийнято без участі усього нашого Народу, вона стала документом, створеним келійно у закритому режимі без всенародного обговорення. Цю «Конституцію» було волюнтаристськи навязано нашій державі в інтересах усунення Народу від влади, як єдиного її джерела. Результатом дії цієї негідної, цілком незаконної «Конституції», стало те, що владу в державі по суті було передано кільком мільярдерам, які здійснювали її через своїх корумпованих маріонеток, а Народ, внаслідок злочинної діяльності антинародних президентів, парламентів та урядів, виявився пограбованим кожною наступною (опісля чергових «демократичних» виборів) владою в Україні.
Виходячи з негативного досвіду фальшивої демократії в нашій державі, що завадила Україні відбутися, як сучасній народолюбивій, багатій та правовій державі, ми вважаємо за необхідне ввести в Україні пряме правління Народу, що має відбутися двома етапами: спочатку через тимчасову перехідну систему представницького Народоправства для встановлення потім у найближчий можливий проміжок часу прямого державного управління усім Народом, який єдиний знає, що він хоче та має виключне право самостійно вирішувати, як йому жити та влаштовувати власне майбутнє.
Таким чином, усі попередні вибори усіх рівнів в нашій державі опісля 1996 року до встановлення в Україні насправді Всенародного Основного Закону, слід вважати нелегітимними.
Отже, президентські вибори в Україні 25 травня 2014 року, що відбулися за старою антинародною системою, також слід вважати визнаними тимчасово, лише на час до прийняття нової, суто Народоправної Конституції України (Русі).
Цю Декларацію проголошено у найкритичніший момент в історії нашої Незалежної держави, коли в країні йде кривава Громадянська війна, а кілька несвідомих фракцій у Верховній Раді України внесли законопроект про саморозпуск парламенту VI скликання. Цей саморозпуск ініціюється тими нездоровими силами в Україні, що після революції на Майдані грудня 2013 – лютого 2014 років, прямо зацікавлені у збереженні старої негідної політичної системи, яку після революції можна остаточно нав’язати Народові лише і тільки шляхом нових парламентських виборів, внаслідок яких до парламенту пройдуть тільки фінансовані олігархами наймані антинародні політичні сили, оскільки коштів брати участь у виборах у пограбованого Народу немає.
Народ вимагає не зміни антинародних маріонеток у старій антинародній парламентській системі, а вимагає зміни негідної старої системи в цілому на гідну нову — власне таку, в якій насправді єдиним джерелом влади в державі буде Народ, а чиновники нарешті таки стануть слугами Народу.
Вважаємо внесений парламентарями проект про саморозпуск 2014 року спробою народних депутатів України перешкодити прийняттю нової — Народоправної Конституції України, у відповідності з якою, якщо такий орган, як Верховна Рада України, за бажанням народу збережеться, вибори тоді мають би відбутися за новою народоправною системою, що унеможливить усунення Народу від влади, як це, нажаль, відбулося на усіх рівнях опісля Майданівської революції 2013-14.
Метою цієї Декларації є проголошення всенародного Конституційного процесу зі творення нового Основного Закону нашої держави усіма здоровими позапарламентськими і позапартійними силами в Україні, які мають разом представити Народу проект нової Конституції України (Русі).
Цією Декларацією ми проголошуємо відкриту участь для громадян та громадських організацій нашої держави у цьому Конституційному процесі, для чого пропонуємо усім долучитися до нашої роботи з Конституційного відродження України, як Народоправної Священної Русі.
Кожен має право внести через контактну форму сайту свої пропозиції до концепції в цілому, сформулювати своє бачення щодо Народоправства, надати допомогу або запропонувати себе в робочу групу, що буде обовязково розглянуто при всебічній роботі над Основним Законом.
В основу роботи з розробки дійсно Народоправної, тобто, виробленої виключно в інтересах кожного громадянина, як джерела влади, справедливої Конституції нашої держави, ми покладаємо концепцію Народоправства, висловлену на сайті abatar.jimdo.com, що є вільним інтернет-засобом масової інформації.
Запрошуємо усіх стати учасниками Декларації. Доступ до підписання кожним бажаючим цього всенародного документу відкритий.
Хай живе вільна Україна — наша Народоправна Священна Русь!
    

ПІДПИСАНТИ:

1.      Автор концепції Народоправної Конституції України — Президент Українського громадсько-політичного фонду народної підтримки президентства, парламентаризму та демократичних виборів
   «Суспільний прогрес ХХІ сторіччя»
ТАРАНЕНКО Андрій Васильович


2. ЧАСТИНА V.
Голова Ради Міністрів Великої Русі та Уряд,
Верховна Рада Великої Русі та Народний Контроль Великої Русі.

Розділ 5. ВЕРХОВНА РАДА ВЕЛИКОЇ РУСІ

РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА ЧАСТИНА:


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments