Хрусталик (polynkov) wrote,
Хрусталик
polynkov

Category:

Ну, не такие, уж и ржавые эти корыта.

Пару лет всего.

На початку грудня на малих броньованих артилерійських катерах «Аккерман» і «Бердянськ», що незабаром увійдуть до сил постійної бойової готовності українського національного флоту, буде піднято Військово-морські прапори.
Катери успішно закінчили Державні випробування та відправляються на пофарбування. Про це по закінченні випробувань на морському полігоні поблизу Одеси, повідомив Голова Державної комісії - заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа.
За його словами, катери під час випробувань, що відбувалися на тлі тактичних флотських навчань показали дуже гарні ходові якості, безперебійну роботу систем і механізмів, а також живучість та надійність матеріальної частини.
- Особлива увага членів комісії приділялася роботі бойових модулів та апаратури навігації, і це в першу чергу пов’язане із веденням бойових дій проти російсько-терористичних військ, - наголосив капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа. - Вже в морі на полігоні бойової підготовки було перевірено швидкість ходу катерів, роботу апаратури навігації, можливості енергетичної установки, маневреність катерів, рульовий, якірний, швартовно-буксирний та леєрний пристрої. Крім того було перевірено дальність плавання, спроможності кормових та носових бойових модулів, апаратуру навігації та герметизацію зовнішнього контуру катерів.

По комментариям видно, что два года назад, украинцы на них большие надежды возлагали.


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments